Thrin

Rozhovor do olomouckého studentského časopisu

17. listopadu 2014 v 12:22 | Vojtěch Kukla

Martina Mátlová Autor: Martina Mátlová
Datum 14.11.2014


Důkazem, že se sny plní, je student psychologie Vojtěch Kukla, který v loňském roce vydal svou první knihu Thrin: Zkáza Zaleronu. Příběh zavede čtenáře do kouzelného světa, ve kterém se posouvají hranice možného. O čem kniha je a jak vznikala, nám prozradil v rozhovoru.

Sleduj, co se děje na facebooku!

30. října 2014 v 13:55 | Vojtěch Kukla
Sleduj Thrina i na facebooku, ať máš přehled ;)
Najdeš tam informace z první ruky. Když se chystá soutěž, najdeš to tam. Chceš vědět, co je nového? Facebook tě upozorní. Můžeš mi tam napsat zprávu, anebo tam najdeš další čtenáře, se kterými můžeš sdílet svůj pohled na věc. Čas od času tam otevřeme nějakou diskuzi a vždycky mi můžeš říct svůj názor. Anebo mi chceš říct, co bys rád našel v Thrinovi dvojce? I na to tam je prostor...

Pohled jednoho z prvních čtenářů

4. listopadu 2013 v 20:55 | Vojtěch Kukla
"Když jsem se dozvěděla, že můj kamarád píše knížku, řekla jsem si: "Fajn, taky jsem kdysi psala, myslím, že to dělá hodně lidí." Nebylo to nic tak zvláštního. Údiv přišel ve chvíli, kdy jsem zjistila, že svou knížku dopsal a dokonce připravil i k vydání. Do tohoto stadia to tolik lidí nedotáhne. Já většinou skončím u nápadu, který zůstane v mé hlavě, a říkám si, jak by bylo fajn, kdyby to někdo napsal a já si to mohla přečíst, ale on dokázal sám ucelit své myšlenky a nápady, dát to všechno na papír a ještě navíc vydat.

Review by Elí Belí

31. října 2013 v 21:34 | Vojtěch Kukla
Jestli vám obsah těchto stránek přijde tek trochu stereotypní, monotematický a "na jedno brdo", mám tu pro vás ozvláštnění. Mrkající

Thrin: Zkáza Zaleronu - Trailer

13. října 2013 v 13:43 | Vojtěch Kukla
Nechci nabízet zajíce v pytli, a tak tu pro vás mám ukázku ze svého díla. Pokud máte rádi fantazy, anebo se jen chcete podívat, co jsem vytvořil, moc rád vám něco nabídnu.
Vybral jsem ze své knížky takové pasáže, které by o mém díle mohly něco říct, příjemným způsobem vám ho přiblížit, a zároveň se vyhýbám spoilerům. A tak se na chvilku zastav, udělej si pohodlí a pusť se do čtení ;)
 
 

Reklama